ویژگی های کانکس سایلنت ژنراتور چیست؟

کانکس سایلنت ژنراتور به آن کانکس سایلنت دیزل هم می‌گویند که امروزه با متریال مرغوب و کاربردی همچون ساندویچ پانل ساخته می‌شود و می‌تواند در کاهش صدای ژنراتور نقش مهمی را ایفا کند. کانکس سایلنت ژنراتور را می‌توان یک سازه پیش ساخته در نظر گرفت که برای محافظت از انواع گوناگون ژنراتور و قرار دادن ژنراتورها درون کانکس مورد استفاده قرار می‌گیرند. به هر حال در شرایطی این مشکل وجود دارد که مکانی به برق با آمپر بالا نیاز دارد اما به هر دلیلی نمی‌تواند به برق شهری دسترسی داشته باشد؛ به همین دلیل ژنراتور برای تولید برق گزینه عالی به شمار می‌آید. 

اجرای ساندویچ پانل

برای اطلاعات بیشتر در مورد اجرای ساندویچ پانل کلیک کنید

کانکس سایلنت ژنراتور چیست؟

کانکس سایلنت ژنراتور از جمله کانکس‌هایی است که می‌توان برای صداگیری ژنراتورهای برق مورد استفاده قرار داد؛ چرا که یک گزینه عالی برای کاهش آلودگی صوتی به حساب می‌آید و همچنین دستگاه مورد نظر یعنی ژنراتور را از انواع مشکلات و عوامل خطرناک بیرونی یعنی شرایط جوی ناگوار همچون باران، برف و یخ زدگی و موارد این‌چنینی دیگر محفوظ خواهد کرد.

 پس می‌توان گفت تنها برای جلوگیری از آلودگی صوتی این نوع کانکس مورد استفاده قرار نمی‌گیرد؛ بلکه حفاظت از پوشش دستگاه نیز یک مزیت عالی به شمار می‌آید. در بسیاری از حرفه‌ها مانند کشتیرانی استفاده از این کانکس بسیار به چشم می‌آید و حتی در نزدیکی بسیاری از منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری نیز از این کانکس به وفور مشاهده شده است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساخت این نوع کانکس باید با مهارت و تخصص بالایی و با استفاده از متریالی همچون ساندویچ پانل درجه یک انجام پذیرد.

کانکس سایلنت ژنراتور چیست؟

همه چیز در مورد کانکس سایلنت ژنراتور

مشخصات فنی کانکس سایلنت دیزل

چنانچه با مشخصات فنی کانکس سایلنت ژنراتور بخواهیم اشاره کنیم، می‌توان گفت ضخامت، نوع تیرآهن، نوع فوم و ورق را باید جزء این مشخصات در نظر گرفت. به این دلیل که ستون و قلاب کانکس معمولاً به صورت نمره دار در نمره‎های مختلف ساخته می‎شود، انواع ورق نیز می‌تواند ورق گالوانیزه شده البته با پوشش ۵۰ درصدی رنگ الکترواستاتیک باشد. در مورد فوم هم همان‌گونه که در اجرای ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان استفاده می‌شود، می‌توان گفت نوع فوم این نوع کانکس هم فوم پلی اورتان معرفی می‌شود و بدین ترتیب است که شما در هنگام برآورد قیمت باید به موارد این چنینی هم دقت کنید. 

طراحی کانکس های سایلنت ژنراتور

در هنگام سفارش “کانکس سایلنت ژنراتور” بهتر است که ازساندویچ پانل با ضخامت ۴ سانتی متریاستفاده شود؛ چراکه می‌تواند دوام و مقاومت بالایی را در مقابل حریق از خود نشان دهد؛ همچنین برای مهار صدا این ضخامت قطعاً یک ضخامت عالی به حساب می‌آید.

 همچنین بدنه و کف اگر استحکام خوبی نداشته باشد، صددرصد ژنراتوری که در کانکس جای می‌گیرد نمی‌تواند وزن سنگین خود را بدون مشکل به کانکس تحمیل کند. معمولاً باید نسبت به کیفیت متریال و مصالحی که برای کف و بدنه سازه مورد استفاده قرار می‌دهند، بسیار با دقت عمل کرد؛ چرا که کانکس باید تحمل بار و دمای بالایی را داشته باشد.

 برای ساخت کانکس‌های سایلنت ژنراتور باید به ساخت دو دریچه نیز توجه کرد. به این دلیل که قسمتی از کانکس را به عنوان خروجی اگزوز ژنراتور در نظر می‌گیرند و همچنین این خروجی به خنک کردن رادیاتور و موتور ژنراتور نیز کمک می‌کند و به عنوان یک هواگیر مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این شرایط از یک فن تهویه هوا معمولاً استفاده می‌کنند. به خاطر داشته باشید که دقت و مهارت همان‌طور که در اجرای ساندویچ پانل دیواری و سقفی موضوع حائز اهمیتی است. جهت ساخت کانکس سایلنت به این شکل هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

طراحی کانکس های سایلنت ژنراتور

قیمت کانکس سایلنت ژنراتور

شما حتی برای اجرای ساندویچ پانل متراژ پایین معمولاً به کیفیت متریال (ساندویچ پانل) بیشتر توجه می‌کنید؛ به همین دلیل یکی از عواملی که روی برآورد قیمت کانکس‌های سایلنت ژنراتور تأثیر می‌گذارد، کیفیت متریال مورد استفاده است. شما اگر از ساندویچ پانل‌های بی‌کیفیت استفاده کنید، قطعاً با قیمت ارزان‌تر و البته خرابی‌های بیشتر کانکس مورد نظر در کوتاه مدت روبرو خواهید شد.

هر چه قدر تیم مورد نظر برای ساخت کانکس از استانداردهای بیشتری استفاده کند، طبیعتاً هزینه بالاتری را باید برآورد کنید. متراژ سازه، امکانات و آپشن‌های رفاهی مورد نیاز برای ساخت کانکس، نوع اقلیم برای استفاده از کانکس، نوع طراحی کانکس و مدت زمانی که به اجرای کار مربوط می‌شود، همگی از جمله دلایلی واضح برای برآورد قیمت کانکس سایلنت ژنراتور به شمار می‌آیند. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که قیمت نمی‌تواند دلیل خوبی برای مرغوبیت یک سازه باشد و باید به جنس و کیفیت متریال مورد نظر توجه کنید.

سفارش و خرید کانکس سایلنت دیزل

تنها برای سفارش ساندویچ پانل سقفی نباید به شرکت ام جی سازه مراجعه کنید؛ زیرا این شرکت برای ساخت کانکس های ساینلت ژنراتور هم متریالی باکیفیت از ساندویچ پانل را با قیمت مناسب عرضه می‌کند. این شرکت با 20 سال سابقه کار در این حوزه به کیفیت بالای متریال‌های این چنینی و قیمت مناسب معروف شده است.

شما با مشاهده نمونه کارهایی که در سایت بارگذاری شده‌اند، با خیال راحت می‌تواند به مهارت، دقت و تخصص تیم ماهر ما در این مجموعه برای اجرای سازه مطمئن شده و به سفارش سازه مورد نظر خود هرچه سریع‌تر بپردازید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر کمتر کسی از خدمات حضوری استقبال می‌کند؛ چرا که شما برای جلوگیری از اتلاف هزینه رفت و آمد و همچنین زمان خود می‌توانید با متخصصین این سایت در ارتباط باشید تا انتخابی آگاهانه را در کمترین زمان ممکن برای خرید کانکس سایلنت ژنراتور تجربه کنید.

سخن پایانی

برای سفارش و خرید کانکس سایلنت ژنراتور به سایت معتبر و با سابقه ام جی سازه مراجعه کنید؛ زیرا در این سایت باکیفیت‌ترین متریال ساندویچ پانل را برای ساخت این سازه مورد استفاده قرار می‌دهند و بهتر است بدانید که امروزه کیفیت قبل از قیمت موضوعی مهم و کلیدی به شمار می‌آید و به همین دلیل، لطفاً قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه با مشاورین ما در این مجموعه در تماس باشید؛ چراکه هدف این شرکت باسابقه کسب رضایت مشتریان است؛ زیرا مشتری با رضایت خود بابت خدماتی که دریافت می‌کند می‌تواند یک روش تبلیغی عالی به حساب آید و این به اعتبار این مجموعه در طولانی ‌مدت قطعاً بیشتر کمک می‌کند؛ به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

امتیازدهی