ویژگی های کانکس تاشو چیست؟

 امروزه از کانکس های مختلف استفاده های متععد می شود و کاربرد های بسیاری دارند یک از آنها کانکس تاشو است. کانکس تاشو یکی از پراستفاده‌ترین کانکس‌هایی است که امروزه از متریالی نظیر ساندویچ پانل ساخته می‌شود و به خاطر ویژگی و مزایای منحصر به فردی که دارد، شما را از انتخابی که دارید، ناامید نخواهند کرد. این موضوع را در نظر بگیرید که کیفیت ساخت کانکس صد درصد با قیمت آن دو موضوع کاملاً مرتبط هستند، اگر به دنبال کیفیت بالا برای استفاده طولانی مدت هستید، باید از متریال‌های مرغوب استفاده کنید و طبیعتاً قیمت مناسبی را بپردازید. ما در ادامه شما را با ساختار کانکس پرطرفداری هم‌چون تاشو بیشتر آشنا خواهیم کرد.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

کانکس

ساندویچ پانل دیواری

برای اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل دیواری کلیک کنید

کانکس تاشو

قبل از این که به بررسی کانکس تاشو بپردازیم، بهتر است در مورد مفهوم کانکس با شما صحبت کنیم. کانکس را یک اتاقک می‌شناسند که به صورت پیش ساخته مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما در هر موقعیت مکانی می‌توانید از انواع کانکس استفاده کنید و اجرای ساندویچ پانل را در کار خود قرار بدهید همچنین بهتر است بدانید از متریالی مانند ساندویچ پانل برای ساخت کانکس و کانکس تاشو استفاده می‌کنند؛ چرا که ویژگی‌های فنی و فیزیکی قابل قبولی را ارائه می‌دهد. شما کانکس را در ابعاد و البته کاربری‌های متنوعی می‌توانید بیابید که مدل تاشو یکی از پرفروش‌ترین و البته پرطرفدارترین‌ها به شمار می‌آید.

همه چیز در مورد کانکس تاشو

بررسی ویژگی‌های کانکس تاشو

نصب بسیار آسان و ساده کانکس تاشو اولین و البته مهم‌ترین ویژگی است که می‌توان در نظر گرفت. بعد از مقوله نصب آسان، صد درصد موضوع دیگری که به چشم می‌آید، حمل و نقل و جابه‌جایی ساده‌ای است که می‌توانید مدنظر داشته باشید. با قرار گرفتن دیواره‌ها روی یکدیگر، سقف روی کف نیز قرار می‌گیرد و همین امر باعث می‌شود که در حین حمل کانکس تاشو شما با کمترین فضا روبه‌رو شوید و صد درصد روی هزینه حمل و جابه‌جایی هم تأثیر واضحی می‌گذارد.
با جدا شدن قطعات کانکس از یکدیگر، در زمان انتقال نیز مشکل خاصی به وجود نمی‌آید و به همین دلیل، لطفاً اگر به دنبال کانکسی خوش قیمت و البته مقرون به صرفه هستید، سعی کنید به انتخاب این مدل توجه بیشتری نشان دهید. یکی از دلایل استفاده از ساندویچ پانل دیواری می‌تواند سازگاری با هرنوع شرایط آب و هوایی باشد که در مورد، متریال به کار رفته در ساخت کانکس‌هایی نظیر تاشو هم باید بدانید که ساندویچ پانل چنین قابلیتی را به وجود می‌آورد.
بسیاری افراد برای ایجاد دفترهای فنی و همچنین دپارتمان‌های ساخت و ساز معمولاً کانکس‌های تاشو را انتخاب و گزینه‌ای مناسب می‌شناسند. فعالیت‌های پروژه‌ای، آزمایشگاهی و این‌چنینی شاید فضا و موقعیت خاصی را در شرایط مختلف طلب کند، به همین دلیل از امکانات کانکس‌هایی نظیر تاشو می‌توان به نحو احسنت استفاده کرد.

بررسی ویژگی‌های کانکس تاشو

مزایای کانکس های تاشو

حال که در مورد ویژگی‌های “کانکس تاشو” با شما صحبت کرده‌ایم، در مورد مزایای آن‌هم باید اطلاعاتی را ارائه دهیم. این نوع کانکس این قابلیت را دارد که با کانتینر نیز حمل شود و این نمی‌تواند به هیچ عنوان مزیت کمی باشد. شما به راحتی این اختیار را دارید که چندین کانکس را به یکدیگر متصل کنید و این یکی از مزایای دیگری است که توانسته به فروش بیشتر مدل تاشو کمک کند.
به هیچ عنوان احتیاجی نیست که از فضایی سقف دار برای نگهداری این مدل کانکس استفاده کنید و به همین دلیل در فضاهای باز نیز به راحتی می‌توان به نگهداری کانکس های تاشو پرداخت. نکته قابل‌تأمل برای استفاده از این کانکس این است که حتی با زیرسازی کاملاً پایه‌ای و مقدماتی هم می‌توان به نصب و اجرای آن پرداخت. به‌هرحال برای اجرای ساندویچ پانل اکثر مشتریان می‌دانند که این متریال کاربردی تا چه اندازه مزیت دارد و در مورد ساخت کانکس تاشو بهتر است بدانید که از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند، می‌توان گفت این یکی مزیت فوق‌العاده دیگر به حساب می‌آید. با استفاده از تریلر نهایتاً 2 کانکس ثابت را می‌توان جابه‌جا کرد، درصورتی‌که بیش از 10 کانکس تاشو را می‌توان جای داد.

مشخصات فنی کانکس بی نظیر تاشو

چنانچه به مشخصات فنی کانکس تاشو بخواهیم اشاره کنیم، می‌توان گفت از 2 بخش تشکیل می‌شود که یکی از این بخش‌ها شاسی و اسکلت و بخش دیگر پوشش بدنه و سقف است. کانکس متریال آهنی ندارد و از اسکلت فلزی استفاده می‌کنند. در مورد پوشش بدنه هم می‌توان گفت پانل‌های پیش ساخته یعنی همان پانلی که برای اجرای ساندویچ پانل سقفی به کار می‌آید را برای پوشش بدنه و سقف کانکس به کار می‌گیرند. امروزه ساندویچ پانل را یکی از نوین‌ترین و به‌روزترین مصالحی می‌شناسند که می‌توان به کار برد. حقیقتاً ساندویچ پانل هم در کیفیت‌های متفاوتی تولید می‎شود و به همین دلیل، باید قبل از سفارش ساندویچ پانل هم با مشاورین در این حوزه مشورتی داشته باشید، در غیر این صورت سفارش غیرمعقولانه را تجربه خواهید کرد.

مشخصات فنی کانکس بی نظیر تاشو

قیمت کانکس تاشو

قیمت و کیفیت دو معیار بسیار مهم و البته کاملاً مرتبط به یکدیگر هستند. به همین دلیل برای برآورد قیمت کانکس تاشو شما باید به کیفیت ساخت و نوع متریال به کار رفته در آن دقت کنید. معمولاً برای اجرای ساندویچ پانل متراژ پایین کیفیت متریال قبل از متراژ مورد بحث قرار می‌گیرد و با این حساب می‌توان گفت که اگر شما به دنبال استفاده از ساندویچ پانل‌های باکیفیت و مرغوب هستید، باید قیمت مناسبی را برای سفارش این نوع کانکس برآورد کنید.
البته ناگفته نماند که کانکس های تاشویی که ساخت داخل کشور هستند، در مقایسه با نمونه‌های خارجی به‌مراتب قیمت کمتری دارند. داخل کشور نیز از خط تولید باکیفیت برای ساخت ساندویچ پانل که متریال اصلی کانکس‌هایی نظیر تاشو هستند استفاده می‌کنند و به همین دلیل نسبت به رعایت استانداردها نباید دغدغه خاصی وجود داشته باشد. توصیه ما به شما این است که برای برآورد قیمت انواع کانکس مانند تاشو سعی کنید با مشاورین ما در سایت اج جی سازه در ارتباط باشید تا به صورت کامل اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند.

سخن پایانی در مرود کانکس تاشو

برای برآورد قیمت کانکس تاشو و بررسی ویژگی‌ها و مزایای بیشتر این سازه با متخصصین شرکت ام جی سازه در ارتباط باشید. نمونه‌های داخلی کانکس‌ها از قبیل تاشو نیز از استاندار ساخت بالایی پیروی می‌کنند و به همین دلیل در طولانی مدت شما را از انتخابی که دارید راضی نگه خواهند داشت. برخی شاید تصور کرده‎اند که تنها تخت خواب تاشو وجود دارد در صورتی که صنعت پیشرفت کرده است و حتی می‌توان از کانکس های تاشو هم به راحتی استفاده کرد.

امتیازدهی